Auktionsannonser.se

Auktionsannonser är rankad 510 761 i Sverige. 'Auktioner, gratis annonser, loppis – Sälja på nätet – Auktionsannonser.com.'

510 761Rankad i Sverige

--Rankad I Världen

Månatliga sidor granskade< 300
Besökare per månad< 300
Uppskattat värde3 465,51 kr *
Externa länkar--
Antal sidor--
Nyckelord
Otillgänglig

*Uppskattade data, läs villkoren.
Senast Uppdaterad: 27.07.2016

  • auktionsbanken.se soffa, biljardbord, soffbord

    auktionsbanken.se

  •  50/60-tal, Hantverk, Lampor & Belysning, Möbler

    auktionsbevakning.se

  • liten auktionsbild.se skärmbild

    auktionsbild.se

  • auktionsbilder

    auktionsbilder.se

  • Kontrollpanelen.se

    auktionsbranschen.se

www.Auktionsannonser.se

ämnen: Bli Medlem, Sälj, Kundservice, Antikviteter, och Barn- Och Babyartiklar.

Server
Griffel Ab
Vaxjo
Sverige
56.88, 14.82

Programmeringsspråkets miljö är ASP.NET. Den har 2 DNS-journaler, ns2.axentus.net, och ns1.axentus.net. Det underhålls av Griffel Ab Vaxjo, som använder Microsoft-IIS/7 webbserver.

IP: 212.247.113.36

Drivs med: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

PING www. (212.247.113.36) 56(84) bytes of data.
64 bytes from xs06.axentus.se (212.247.113.36): icmp_seq=1 ttl=112 3082 ms
64 bytes from xs06.axentus.se (212.247.113.36): icmp_seq=2 ttl=112 130 ms
64 bytes from xs06.axentus.se (212.247.113.36): icmp_seq=3 ttl=112 131 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 4082ms
rtt min/avg/max/mdev = 130.161/1114.908/3082.838/1391.536 ms

En tid på 3082 ms, har registrerats vid ett ping-test.

Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.0
Set-Cookie:--
X-AspNet-Version:4.0.30319
X-Powered-By:ASP.NET
Content-Length:40395