226 011Rankad i Sverige
--Rankad I Världen
Månatliga sidor granskade | < 300 | |
Besökare per månad | < 300 | |
Värde per besökare | -- | |
Uppskattat värde | 4 461,14 kr | |
Externa länkar | 15 | |
Antal sidor | 90 |
Senast Uppdaterad: 05.04.2018 . Uppskattade data, läs villkoren.
www.Astekk.se
ämnen: Zotonic -- The Erlang Cms, Remote Assistance, Webbplatskarta, Senaste Aktivitet På Webbplatsen, och Report Abuse.
- Populära sidor
- ecapnp.astekk.se ecapnp: ecapnp home
- bitbucket.astekk.se stenius — Bitbucket
- ecapnp.astekk.se ecapnp: Stuff left todo - ASTEKK
- bitbucket.astekk.se stenius / zmr — Bitbucket
- Länkar ut
- citrix.com Leader in mobility, virtualization, networking and cloud services - Citrix
- git-scm.com Git
- startssl.com StartSSL™ Certificates & Public Key Infrastructure
- python.org Welcome to Python.org
Server plats | |
Google Inc. California Mountain View Förenta staterna 37.3801, -122.0865 |
Det underhålls av Google Inc (California, Mountain View,) som använder GSE webbserver. Astekk.se's server-IPnummer är 64.233.171.121.
IP: 64.233.171.121
Web Server: GSE
PING ghs.l.google.com (74.125.193.121) 56(84) bytes of data. | |
64 bytes from ig-in-f121.1e100.net (74.125.193.121): icmp_req=1 ttl=48 | 29.0 ms |
64 bytes from ig-in-f121.1e100.net (74.125.193.121): icmp_req=2 ttl=48 | 29.0 ms |
64 bytes from ig-in-f121.1e100.net (74.125.193.121): icmp_req=3 ttl=48 | 29.1 ms |
--- ghs.l.google.com ping statistics --- | |
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms | |
rtt min/avg/max/mdev = 29.060/29.090/29.139/0.034 ms | |
rtt min/avg/max/mdev = 29.060/29.090/29.139/0.034 ms |
En ping skickad till servern, resulterade i 29.0 ms svar.
Server Setup | |
Content-Type: | text/html; charset=utf-8 |
X-Robots-Tag: | noarchive |
Last-Modified: | -- |
ETag: | "1396415166000|#public|0|en|||0" |
Expires: | -- |
Date: | -- |
Cache-Control: | public, max-age=5 |
X-Content-Type-Options: | nosniff |
X-XSS-Protection: | 1; mode=block |
Server: | GSE |
Alternate-Protocol: | 80:quic,80:quic |
Transfer-Encoding: | chunked |