Antikochauktion.se

Antikochauktion är rankad 362 375 i Sverige. 'antikbloggen.'

362 375Rankad i Sverige

--Rankad I Världen

Månatliga sidor granskade< 300
Besökare per månad< 300
Uppskattat värde4 457,82 kr
Externa länkar88
Antal sidor--

Senast Uppdaterad: 04.04.2018 . Uppskattade data, läs villkoren.

www.Antikochauktion.se

ämnen: Antikbloggen, och Blomsterprakt I Skärhamn.

LänkarServer
Brs-intron Ab
Visby
Sverige
57.63, 18.3

Dess 3 namnservrar är dns4.intron.net, dns1.intron.net, och dns2.intron.net. Antikochauktion.se's server-IPnummer är 82.115.130.145. Det underhålls av Brs-intron Ab Visby, som använder nginx webbserver.

IP: 82.115.130.145

Web Server: nginx

PING wfs437.intron.net (82.115.130.145) 56(84) bytes of data.
64 bytes from wfs437.intron.net (82.115.130.145): icmp_req=1 ttl=112 171 ms
64 bytes from wfs437.intron.net (82.115.130.145): icmp_req=2 ttl=112 145 ms
64 bytes from wfs437.intron.net (82.115.130.145): icmp_req=3 ttl=112 229 ms
--- wfs437.intron.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 145.217/181.838/229.095/35.060 ms

En tid på 171 ms, har registrerats vid ett ping-test, där dess genomsnittliga laddningstid för en helsida är 5234 milliseconds. Detta är snabbare än 86 % av andra webbsidor globalt sett.

Server:nginx
Content-Type:text/html
Connection:keep-alive
Keep-Alive:timeout=5
Content-Length:27012
Last-Modified:--
Accept-Ranges:bytes
X-Served-By:speed3
  • statistik för antikochdesign - Antik & Design

    antikochdesign.se

  • antikochloppisguiden

    antikochloppisguiden.se

  • liten antikodesign.se skärmbild

    antikodesign.se

  • Antik och Kuriosa - riktiga antikviteter!

    antikokuriosa.se

  • ANTIK

    antikoren.se