Min 40 års fest

Nu har jag haft mitt livs roligaste fest! Det är en fest jag aldrig kommer att glömma!!!
Tusen tack till alla som gjorde min fest så lyckad!

Jag och syrrans kille

Min tokiga kusin från Växjö

Kattis-vilken urping

Kicki, syrran och Sofie

Christel

Middagsbordet dukat i 70-tal

Kusiner vitaminer - Jerry o Helena

Kvällens födelsedagsbarn

Kvällens sexbomb!

Min man

Jens & Christel

Syrran, Kattis och Allan

Hillgrens, mina grannar

Dennis, min gamla ungdomsvän och Daniel, min systers son

Kattis och Allan

Hille, vilken kille! Om två veckor är det hans tur att fylla 40

Carro Jivander

Daniel & Alex

Syrran i mitten, visst e vi väl ganska lika?

Fyra bruna ögon!

Tårtan! Så jäkla cool! Kvantum e väl för duktiga?

Helena och syrran

Presentdax

Här visar jag Annika min nya ring som min tokiga Sofie hade skramlat till.

Fick en löspitt att dricka öl ur

Min älskling!

Här dansas det!

Vilka tjejer! Carro o Annika

Löspitten man kan ha till annat

Jensa

Kommentarer
Postat av: Alexandra

Tack för en superkväll! Jätte fina bilder, alla var så fina. Jag skrattar ihjäl mig till bilderna på Tomas, vilken sköning.. Kramar!

Postat av: Hellepelle

Hahahahahahahaahaaahhahhhahahahahhhhhhzaap

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

Har du en blogg?

Skriv gärna något!

Behöver du hjälp med din blogg? Letar du designer? - www.bloggdesign.nu
Trackback
RSS 2.0